C i t y E l e k t r i k
İrtibat Numarası : +90 212 706 7915 // +90 542 727 5440

Güç Artırımı / Güç Düşürümü

Güç Artırımı / Güç Düşürüm İşlemleri

Size de aşağıdaki gibi bir mesaj geldiyse doğru yerdesiniz.

Sayin Musterimiz, ********** hizmet numarali aboneliginizin baglanti anlasma gucunu %20 astiginiz tespit edilmistir. Baglanti anlasma gucunuz x Iken x guc cektiginiz tespit edilmistir. Elektrik Piyasasi Tuketici Hizmetleri Yonetmeligi uyarinca 15 gunluk yasal sure icerisinde anlasma gucunuzu arttirmaniz gerektigi, arttirmamaniz halinde usulsuz elektrik enerjisi kullanimini geregi uzulerek belirtmek isteriz ki sirketimiz tarafindan elektrik enerjinizin kesilme islemi gerceklestirilecektir. Detayli bilgi icin 186 cagri merkezimizi arayabilirsiniz. B001

Bu mesaj geldiyse güç artırımı talebinde bulunmanız gerekiyor. City Elektrik olarak sizin için bu talebi yapıyoruz.

Güç Artırımı için Gerekli olan Belgeler;

Bizim Hazırladıklarımız;

 • Elektrik Tesisat Projesi
 • Talep Dilekçesi
 • Ölçüm Raporları
 • Yetkili Fen Adamı Tutanakları


 • Sizden İstediklerimiz;
 • Tapu ve Kira Kontratını
 • Vergi Levhası
 • İmza Sirküleri


 • Evraklar hazırlandıktan sonra proje başvurusunda bulunuyoruz. Ardından tüm süreç tamamlana kadar size destek sağlıyoruz.

  Proje aşamasında Onaylı Bağlantı Görüşü çıkmaktadır.

  Burada Şalt Malzemelerinden veya Ana Kolon kablonuzun yeterli olup olmayacağı tespiti yapılmaktadır.

  Bağlantı Görüşü sonrası size altyapı değişiklik proforması gönderiyoruz. Kabul etmeniz durumunda altyapıdaki değişikliği tamamlıyoruz. Hazır hale getirdikten sonra ilgili EDAŞ tarafından kontrole gelen personel onaylayıp güç değişikliği başvurunuzu tamamlıyor.

  Sonraki aşama Güvence Bedeli değişikliği burada da Perakende Sözleşmenizdeki Güvence bedeli farkını yatırmanız gerekmektedir. Bu ödemeyi de yaptığınızda süreç tamamlanmış oluyor.

  Güç Artırımı Hizmetleri: İşletmeniz büyüdükçe veya enerji talepleriniz arttıkça, güç artırımı ihtiyacı doğabilir. City Elektrik olarak, mevcut enerjili altyapınızı inceleyerek, ihtiyacınıza uygun şekilde güç artırım çözümleri sunuyoruz. Elektrik panolarınızı güçlendiriyor, ilgili EDAŞ' a güç artırım talebini yapıyor ve işletmenizin artan enerji taleplerini karşılamak için gerekli önlemleri alıyoruz.

  Monofaze (Tek Faz) ' den Trifaze (3 Fazlı) Sisteme Geçiş : Eviniz veya işletmeniz için ihtiyacınız nedeniyle güç artırıp trifaze sisteme geçiş yapmak istiyorsanız. İhtiyacınız olabilecek onay izin süreçleri ve gerekli altyapı değişikliğinizi yapıyoruz.

  Güç Düşümü Hizmetleri: Fazla enerji tüketimi veya atıl güç, işletmeniz için maliyetli olabilir. City Elektrik olarak, enerji analizini yapıyoruz.

  Enerji Analizi ve Danışmanlık: Güç artırımı veya güç düşümü süreçlerinde, enerji analizi kritik bir öneme sahiptir. City Elektrik olarak, uzman mühendislerimizle enerji analizleri gerçekleştiriyor ve işletmenizin ihtiyaçlarına özel olarak enerji çözümleri sunuyoruz.

  Tesisat Birleştirme : İşletmenizde veya konutunuzda birden fazla yapıların birleşimi sonrasında tek bir fatura olarak çıkmasını istiyorsanız. Tesisat Birleştirme hizmeti sunuyoruz. Bu sayede iki ayrı bağımsız bölüm tek bölümde birleşerek tek fatura olarak çıkmasını sağlıyoruz.

  Tesisat Ayrıştırma : Bir bağımsız bölümü ikiye bölmeyi planlıyorsanız. Bu iki bölünmüş bağımsız alanı iki ayrı fatura olarak çıkmasını istiyorsanız. Sizin için ilgili EDAŞ' a başvuruyu yapıyoruz. Bu sayede iki ayrı bölüm için ayrı fatura çıkmasını sağlayabilirsiniz.

  Go To Top