C i t y E l e k t r i k
İrtibat Numarası : +90 212 706 7915 // +90 542 727 5440

Elektronik Güvenlik Çözümleri

Elektronik Güvenlik Çözümleri

City Elektrik olarak, güvenlik ihtiyaçlarınızı karşılamak ve işletmenizin güvenliğini en üst düzeye çıkarmak amacıyla profesyonel CCTV kurulum hizmetleri sunuyoruz. Modern teknoloji ve uzman kadromuzla birlikte, müşterilerimize özelleştirilmiş güvenlik çözümleri sunarak, işletmelerinizi ve varlıklarınızı koruma altına alıyoruz.

Güvenlik Çözümlerimiz: City Elektrik olarak Firmaların elektronik güvenlik ihtiyaçlarına çözümler üretiyoruz.

CCTV Sistemler : Elektronik güvenlik sistemlerinin olmazsa olmazı CCTV sistemleridir. Bir görüntü alma ve bunu kayıt altına alma günümüzde önemli bir durumdadır. City Elektrik olarak bayisi olduğumuz cihazların satışını ve kurulumunu gerçekleştiriyoruz. İhtiyaçlarınıza göre sistem analizleri yapıyoruz. Size en uygun sistemin montajını sağlıyoruz.

Hırsız Alarm Sistemleri : Bayisi olduğumuz Yerli üretim marka ile Alarm sistemi ihtiyacınız için gerekli keşif ve analizleri yapıyoruz. Sizin için en uygun ve gerekli sensörlerin tespitini yapıyoruz.

Geçiş Kontrol Sistemleri : Firmanızın belirli bölümlerinin sadece yetkili kart sahibi veya yetkili kullanıcı şifresini bilen kişilerin erişmesini girmesini istiyorsanız. Sizlere bu kapı ve yetki sistemlerinin kurulumunu sağlıyoruz.

Personel Devam Kontrol Sistemi : Firmanızdaki personellerin puantajını tutarken sorun yaşıyorsanız. PDKS Çözümlerimiz ile bu sorunu ortadan kaldırıyoruz.

Go To Top